Tarihçe

Işıklar Beton Beton elemanları, Işıklar köyü girişinde 2003 yılında inşaat kumu eleme ve yıkama tesisi kurarak başlamış olduğu faaliyetine 2006 yılında beton elemanları (kilit parke ve bordür üretim tesisi) alanında da faaliyet göstermeye devam etmiştir.

2008 yılında Yahşihan / Hacıballı bölgesinde kalker ocağını devreye alan firma yine gelişimini 2011 yılında hazır beton üretim tesisini kurarak faaliyet alanını daha da geliştirmiştir.

Bugün Endüstriyel alanda büyük ölçüde ihtiyaç gören Silis kumu yıkama - kurutma ve mikronize tesisini devreye almış, büyük ölçüde zengin bir rezerve sahip olup, bu alanda sektöre kendini kanıtlamak yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.


 

Misyonumuz

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran,

Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen bir firma olmaktır.


 

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bu yana üretim ve imalat sektöründe yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Bu anlamda müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.